Menu
-
-

Sprzedam: Mieszkanie - 4 pokoje i więcej

210 000 zł (1 948 zł / m2), 107,8 m2, Pszczyna - Os. Kępa

12 zdjęć
(wyjątkowa oferta)!!! UWAGA, NOWA NIŻSZA CENA!!! PSZCZYNA - przestronne PIĘTRO DOMU o pow. 107,80m2 na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym ( na parterze 2 mieszkania- łącznie w całym budynku są 3 mieszkania) - położonym w bliskim sąsiedztwie Parku Pszczyńskiego - do Rynku spacerem przez park zaledwie 10 minut - na działce do wyłącznego użytku o pow. 650m2. Mieszkanie wraz z garażem.

Na powierzchnię 106,7m2 składają się: spory przedpokój, kuchnia z oknem i spiżarką, łazienka - również z oknem, dużego salonu z tarasem, i 3 pokoi - wszystkie pokoje duże, ustawne, z oknami.

Ogrzewanie centralne gazowe (nowa instalacja, w miedzi) plus dodatkowo piece kaflowe w każdym pokoju - w salonie piec typu koza.

Niewątpliwie atutem tego mieszkania są też okna, które dają pomieszczeniom bardzo dobre nasłonecznienie.

W mieszkaniu na podłogach są deski - a na nich wykładziny PCV, ściany są tapetowane, sufity lekko podwieszane, wysokość pomieszczeń: minimum 3m.

Drzwi w całym mieszkaniu są drewniane, okna nowe plastikowe - w jednym pokoju nie jest wymienione, jest tam nadal okno drewniane, skrzynkowe.

Cała nieruchomość jest posadowiona na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o pow. 1484m2, z tym, że działka do wyłącznego korzystania dla właściciela mieszkania będącego niniejszą ofertą wynosi 650m2.

Okres budowy tego domu pamięta lata 30 - warto pamiętać, że budynki pierwotnie budowane były raczej dla zamożnej części społeczeństwa. Wtedy jeszcze polska myśl budowlana nie dopuszczała czegoś takiego jak fuszerka. Istnieją oczywiście wyjątki, ale trzeba jednak przyznać, że dawniej dużo bardziej się starano. Głównym budulcem jest cegła, która obecnie jest bardzo pożądanym budulcem wśród osób, które chcą kupić mieszkanie.

Ostatnim, i chyba najważniejszym czynnikiem, który przyciąganie chętnych do zamieszkania w tym mieszkaniu jest jego niezapomniany klimat.
Kupując mieszkanie w tego typu budynkach, kupujemy także historię z nim związaną. Każda ściana niesie za sobą historię poprzednich lokatorów...

Oferta bardzo atrakcyjna, również cenowo!

Lokalizacja gwarantuje bliskość terenów zielonych i otwartych przestrzeni rekreacyjnych.

Przeprowadzamy całą transakcję kupna-sprzedaży, oraz POMAGAMY W OTRZYMANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP (współpracujemy z bankami udzielającymi kredyty hipoteczne). Zapraszamy do oglądania-jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wszelkie informacje pod numerami tel:210 48 56 (telefon stacjonarny czynny w godzinach od 9, 00 do 16, 00), telefony komórkowe: 667 118 565 lub 604 992 450

*Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny.

Kontakt

Agent prowadzący:

Agnieszka Grzeszczuk

tel. 32 210 48 56
tel. 667 118 565

Wizytówka agencji »

Ilość wysłanych formularzy: 1
no image